Tartu pood

Alates 11. märtsist toimub müük Tartu poes üle ukse (E-R kl 11-18, nagu ikka). Müügisaal on suletud. Palun tutvu toodetega meie e-poes ja telli need ette meili teel või kirjutades Facebooki, siis läheb kauba väljastamisega kiirelt. Loomulikult saadame kaupa ka e-poe vahendusel kõikjale, kuhu vaja!

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

Airtrim Sport hingamismask

Peakatted

  • Airtrim Sport hingamismask
    Airtrim Sport hingamismask
  • Matthias Fredriksson ja Niklas Jonsson Rootsi koondisest
    Matthias Fredriksson ja Niklas Jonsson Rootsi koondisest
  • Oskar Svärd, maailma parimaid maratonisuusatajaid
    Oskar Svärd, maailma parimaid maratonisuusatajaid
Vana hind:49.95EUR
Hind:40.00EUR
Mask hingamisteede kaitsmiseks külma ilma korral. Sobib ideaalselt pakasega sportimiseks, nii murdmaasuusatamiseks kui jooksmiseks ja mis tahes muuks aktiivseks tegevuseks. Airtrim on oma olemuselt soojus- ja niiskusvaheti, mis salvestab väljahingatavast õhust soojuse ja niiskuse ning soojendab ja niisutab selle arvelt sissehingatavat õhku. Selle tulemusena kaitseb mask sportlase hingamisteid, säästab energiat ja vähendab oluliselt haigestumisohtu. Sissehingatava õhu temperatuuri saab reguleerida, asendades olemasoleva filtri kas suurema või väiksema õhutakistusega filtriga. Maskiga on kaasas Racing 1 ja Sport filtrid. Kasuta Sporti külmema ilmaga või siis, kui treeningu intensiiivsus on madal. Kasuta Racing filtrit intensiivsemateks treeninguteks või vähem külma ilmaga. Sportfilter soojendab sportimisel -22-kraadise õhku +10 kraadini, -10-kraadise õhu +19-ni. Mask on kerge ja universaalne, ühes suuruses ja sobib kõigile. Kinnitatakse kummipaelaga ümber pea. Toodetud Rootsis. Seda toodet kasutavad enamus murdmaasuusakoondiseid külma ilmaga treenimiseks.

Hooldus. Puhasta filtrit, puhudes tugevalt läbi selle. Pärast kasutamist on filter niiske ja habras. Väldi märja filtri puudutamist ja lase sellel õhu käes kuivada. Pikemaks kasutamiseks (matkadele, reisidele) võta kaasa varufiltreid ja hoia need kuivas.