Rottefella Performance Classic suusasidemed

Suusasidemed » NNN (NIS, Prolink) suusasidemed|Suusasidemed » Klassikatehnika suusasidemed|Suusasidemed » NIS suusasidemed

  • Rottefella Performance Classic suusasidemed
    Rottefella Performance Classic suusasidemed
  • Rottefella kruvidega kinnitatav NIS-plaat
    Rottefella kruvidega kinnitatav NIS-plaat
Vana hind:49.95EUR
Hind:40.00EUR
Klassikatehnika suusasidemed harrastajale, kellel on NNN, Prolink või Turnamic süsteemi suusasaapad. Performance on lihtsasti avatav ja suletav, lihtsa konstruktsiooni ja hea disainiga. Kinnitatakse ilma kruvideta suuskadele, millel on NIS-plaat, või kruvidega kinnitatava NIS-plaadi (eraldi müügil, telli lisaks) abil suuskadele, millel tehases plaati külge liimitud ei ole. Sobib kõikidele saabastele suurusvahemikus 36-52. Kaal 193 g, pikkus 296 mm, laius 56 mm.

Kinnitamine

Lükka side eestpoolt NIS-plaadile, kuni see enam edasi ei liigu. Aseta NIS-võti sideme peal asuvasse tagumisse avasse, painuta võtit ja liiguta samal ajal side õigesse asendisse. Lükka kannaplaat tagantpoolt NIS-plaadile, kuni see peatub. Pane võti kannaplaadi avausse, painuta ja nihuta plaat õigesse asendisse.

Asendi muutmine

Ettepoole nihutamiseks aseta NIS-võti sideme eesmisse avasse, painuta ja liiguta samal ajal sidet. Tahapoole nihutamiseks kasuta võtit tagumises avauses.