Nevene Suusalaadal

Nevene on müügitelgiga sellel laupäeval, 17. novembril Suurel Suusalaadal. Meie telk on liuvälja tagumises otsas. Otsi punaseid Rexi lippe!

Ski Trab Team Comp klassikasuusad, 191 cm, uued

Klassikasuusad

  • Ski Trab Team Comp Classic klassikasuusad
    Ski Trab Team Comp Classic klassikasuusad
Vana hind:199.95EUR
Hind:100.00EUR
Uued kõrgema taseme harrastajasuusad klassikatehnikale. Võistlussuusa omadused ja põhi, kuid universaalne konstruktsioon. Stabiilne ja elastne mudel. Puitsisu, komposiidist kest. Suusa tagaotstes U-kujuline kaitse. Tugevdatud suusakandid. Valmistatud Itaalias. Kaalule 62-72 kg, pikkusele umbes 165-175 cm.

Suusapõhi läbib sama ettevalmistuse, mis MK-etappidel osalevate sportlaste omadki. Suusa sees on kasutatud eri tugevusega puitmaterjali, mille ümber on süsinikku sisaldavast komposiidist kest. Suusa tagaotstes on tugev U-kujuline kaitse. Tugevdatud suusakandid parandavad juhitavust ja suurendavad väändejäikust. Taljeprofiil: 41-44-44 mm. Paari kaal: 1060 g (198 cm).

Ski Trab suuskadel võideti 2013. aasta Dolomiten Lauf ja Ameerika Birkebeiner suusamaratonid, Itaalia meistrivõistlustelt 27 poodiumikohta sh 9 kulda. Ski Trab on Itaalia rahvuslik suusavalmistaja, mille toodang on eriti populaarne Kesk-Euroopas, kuid viimasel ajal kanda kinnitamas ka Skandinaavias. Ski Trab on täna kõige kiiremini kasvav suusafirma, mille trump on turu kõrgeim kvaliteeditase. Suuskade paarilised toodetakse samaaegselt, kontrollides nende homogeensust iga protsessi järel. Puitsisuga harrastajasuuskade tootmisel arvestatakse paariliste sobivusega juba puud maha võttes. Oleme kindlad, et sulle meeldivad need suusad!

Kasutatud tehnoloogiad

Suusakonstruktsioonis kasutatakse süsinik- ja klaasfiiberkomposiidist tugevdusi, et suurendada suuskade väändejäikust ja parandada elastsust soovitud suunas.

Team Comp suuskade konstruktsioonis kasutatakse õhukanalitega kõrgkvaliteetset puitu, mida ümbritseb komposiitmaterjalidest kest.

Suusa omadused tulenevad erinevate puitmaterjalide kombineerimisest sünteetiliste materjalidega.

Ski Trab suuskadel on tugevad kõrged kandid, mis hoiavad suusapõhja võimalikult siledana, parandavad juhitavust ja stabiilsust. Kante saab korduvalt lihvida või teritada, mõjutamata põhjastruktuuri.

Iga suusa paindeomadusi ja kvaliteeti mõõdetakse tootmisprotsessi käigus korduvalt. Paarid valmivad samaaegselt ja neil on suurepärane kokkusobivus.

Suusa kõige õrnem osa, tagaots on kaitstud U-kujulise servakaitsega, välistades konstruktsiooni kahjustumise.

Team Comp suuskadel kasutatakse kõrge molekulaarkaaluga kõrgkvaliteetset põhja-materjali, mis on sarnaste omadusega nagu võistlussuuskade põhi.