TULEKUL JUUNIS skike v9 FIRE 200

Skike maastikurullid » Mudelid

  • skike v9 FIRE 200
    skike v9 FIRE 200
Hind:499.00EUR
NB! Toode on saadaval alates juunikuust 2018.

Uudis 2018! Esimene Skike mudel, millel 200 mm läbimõõduga ja 50 mm laiusega rattad! Kõige suuremat liikumisvabadust pakkuv mudel, millel on pidavad rattad ja mille kannaosa saab avada või sulgeda. V9 Fire laseb sõita nii uisu- kui klassikatehnikas ja ühendab omadustelt FIX ja LIFT mudeleid. Täiesti uus konstruktsioon on tugev ja samas kerge. Mudel on universaalne: sobib igale jalanõule, suurusele, kaalule.

Skike v9 mudeliga sõidetakse kas uisu- või klassikatehnikas koos suusakeppidega, liikumine toimub murdmaasuusatamise tehnikates ning võimaldab selleks kasutada eri suuruses tavalisi jalatseid. Mudelil on reguleeritava suurusega kannarihmad, kinnitusrihmad ja jalaasendi järgi kohandatav pahkluutugi. Üks paar sobib kõikidele inimestele jalasuurusega 36-47. Suured õhkrehvidega varustatud rattad avardavad oluliselt liikumisulatust, võimaldades sõita kõikjal, kus on kõvapõhjaline pinnas: lisaks siledatele asfaltteedele sobivad pinnatud maanteed, kruusateed, killustikkattega pargiteed, kõvad metsateed jms. 200 mm rattad suurendavad oluliselt sõidumugavust ja sooritusvõimet. Mõlemal skaigil on efektiivne pidur, mis tagab kõikjal ohutu sõidu.

Kõik uued skaigid tulevad juba tehasest rehvidega, millel on ekstratugev karkass ja kõrge rõhutaluvus. Raamil on erinevad augud, mis võimaldavad sellel kasutada erineva suurusega Skike rattaid.

V9 mudeli kontseptsioon on maailmas ainulaadne. Kindel kinnitussüsteem ning sääretugi asendavad suusasaapaid ja -sidemeid ning lasevad suusatamiseks kasutada mistahes mugavaid suvejalatseid. Skike on tugev, kerge ja individuaalselt kohandatav. v9 mudeli tähtsaim osa on uhiuus raam, millel on üles-alla liikuv kannaosa, mida saab soovi korral fikseerida. Ratastel, sääretoel ja piduritel on kiirkinnitused, mis tähendab tööriistavaba seadistust.

Tehnilised andmed

- kasutatav igat tüüpi jalatsitega
- sobib jalasuurustele vahemikus 36-47, reguleeritav kannarihm
- rattadiameeter: 200 mm
- laagrid: ilmastikukindlad IGUS (Made in Germany) laagrid
- täiesti uus alumiiniumsulamist ja plastist multifunktsionaalne raam
- kohandatav X- ja O-jalgade järgi
- mõlemal paarilisel efektiivne pidur
- ametlik pidurdusefektiivsus 6 m/s sekundis
- kaalupiirang 120 kg (TÜV litsents)

Loe lähemalt Skike mudelite üldistest omadustest.