skike v7 FIX CROSS KASUTATUD

Skike maastikurullid » Mudelid

  • Skike v7 Fix Cross
    Skike v7 Fix Cross
  • Skike v7 Fix Cross
    Skike v7 Fix Cross
Vana hind:339.95EUR
Hind:250.00EUR
Kasutatud heas korras paar. Olnud Nevene poes testipaariks. Tutvuda ja proovida saab Nevene poes.

Skike v7 Fix Cross on V07 Plus mudeli edasiarendus, mõeldud puhtalt uisutehnikas liikumiseks. Tugev konstruktsioon, suured õhkrehvid erineval pinnasel liikumiseks, sobib igale jalanõule, suurusele, kaalule.

Skike v7 mudeliga sõidetakse uisutehnikas koos suusakeppidega, liikumine ühendab endas uisutamise ja murdmaasuusatamise tehnikad ning võimaldab selleks kasutada eri suuruses tavalisi jalatseid. Mudelil on muudetava asendiga esirattad, reguleeritava suurusega kannarihmad, kinnitusrihmad ja jalaasendi järgi kohandatav pahkluutugi. Üks paar sobib kõikidele inimestele jalasuurusega 36-47. Suured õhkrehvidega varustatud rattad avardavad oluliselt liikumisulatust, võimaldades sõita kõikjal, kus on kõvapõhjaline pinnas: lisaks siledatele asfaltteedele sobivad pinnatud maanteed, kruusateed, killustikkattega pargiteed, kõvad metsateed jms. Mõlemal skaigil on efektiivne pidur, mis tagab kõikjal ohutu sõidu.

Kõik uued skaigid tulevad juba tehasest koos maailma parimateks peetavate maastikurullsuusarehvide Kenda Road Stariga, millel on ekstratugev karkass ja rõhutaluvus kuni 7,5 baari. Esi- ja tagaratastel on automaatne otsejooks. Ühe skaigi kaal on 2,0 kg. Kasutaja kaalupiirang 120 kg. Mudelil on võimalik kasutada nii pneumaatilisi rehve kui ka uusi polüuretaanist kiireid asfaldirattaid.

v7 mudel põhineb töökindlal V07 Plus raamil, mis on komplekteeritud erinevate uute komponentidega: üheksa kodaraga ratastel on uued ventiili- ja laagripesad; uutel rihmadel on otstes stopperid, mis ei lase rihmadel aasadest välja tulla; rataste, sääretoe ja piduri mutrid on asendatud kiirkinnitustega, mis tähendab tööriistavaba seadistust.

Tehnilised andmed

- kasutatav igat tüüpi jalatsitega
- sobib jalasuurustele vahemikus 36-47, reguleeritav kannarihm
- rattadiameeter: 150 mm
- laagrid: ABEC5 6901 2R
- teljevahe 500 mm
- kaal: 2,0 kg paarilise kohta
- alumiiniumsulamist kaheosaline raam
- kohandatav X- ja O-jalgade järgi
- mõlemal paarilisel efektiivne pidur
- ametlik pidurdusefektiivsus 6 m/s sekundis
- kaalupiirang 120 kg (TÜV litsents)

Erinevused võrreldes mudeliga V7 Plus. Uus mudel v7 Fix Cross põhineb suuresti mudelil V07 Plus. Mõlemat kasutatakse täpselt samamoodi. Mõlemal mudelil on raam ja mitmed komponendid samad. v7 Fix mudelil on võrreldes V07 Plus mudeliga järgmised täiustused: uus disain ja värv (raam on must, tugi oranž), uued üheksa kodaraga rattad, tugevam ventiilipesa ja rummukinnitus; uued stopperiga jalakinnitusrihmad, mis ei tule aasast välja; kiirkinnitused pahkluutoel, piduril ja ratastel (tööriistavaba); tagasiveeremistõkestite kasutamisel kahekordne tugevus (lisavarustus), võimalik kasutada nii pneumaatilisi rehve kui ka uusi polüuretaanist kiireid asfaldirattaid, tugevdatud kattega piduriklotsid.

Erinevused võrreldes mudeliga v8 Lift Cross. Mudel v8 Lift Cross erineb mudelist v7 olulisel määral, kuna selle raam on teistsugune ja kannaosa lahtine (ei ole raamil fikseeritud ehk liigub üles-alla). v8 Lift mudelil on võrreldes v7 mudeliga järgmised erinevused: täiesti uus kaheosaline raam, millel püsiv lahtine kannaosa; pikendatud teljevahe 540 mm (+40 mm), mikrovibratsioonisummutajad.

Loe lähemalt Skike mudelite üldistest omadustest.

Sellele tootele lisaks on ostetud: