skike v07 PLUS

Skike maastikurullid » Mudelid

  • Skike V07 Plus
    Skike V07 Plus
Hind:279.95EUR
  • Skike V07 Plus
    Skike V07 Plus
  • Skike V07 Plus
    Skike V07 Plus
Kõige lihtsam ja traditsioonilisem skike mudel, mõeldud puhtalt uisutehnikas liikumiseks. Tugev konstruktsioon, suured õhkrehvid erineval pinnasel liikumiseks, sobib igale jalanõule, suurusele, kaalule.

V07 Plus mudeliga sõidetakse uisutehnikas koos suusakeppidega, liikumine ühendab endas uisutamise ja murdmaasuusatamise tehnikad ning võimaldab selleks kasutada eri suuruses tavalisi jalatseid. Mudelil on muudetava asendiga esirattad, reguleeritava suurusega kannarihmad, kinnitusrihmad ja jalaasendi järgi kohandatav pahkluutugi. Üks paar sobib kõikidele inimestele jalasuurusega 36-47. Suured õhkrehvidega varustatud rattad avardavad oluliselt liikumisulatust, võimaldades sõita kõikjal, kus on kõvapõhjaline pinnas: lisaks siledatele asfaltteedele sobivad pinnatud maanteed, kruusateed, killustikkattega pargiteed, kõvad metsateed jms. Mõlemal skaigil on efektiivne pidur, mis tagab kõikjal ohutu sõidu.

Kõik uued skaigid tulevad juba tehasest koos maailma parimateks peetavate maastikurullsuusarehvide Kenda Road Stariga, millel on ekstratugev karkass ja rõhutaluvus kuni 7,5 baari. Esi- ja tagaratastel on automaatne otsejooks. Uuendatud on jalatoe liigendi ja kaheosalise piduri kinnitusi. Ühe skaigi kaal on ca 1,95 kg. Kasutaja kaalupiirang 120 kg.

Tehnilised andmed

- kasutatav igat tüüpi jalatsitega
- sobib jalasuurustele vahemikus 36-47, reguleeritav kannarihm
- rattadiameeter: 150 mm
- laagrid: ABEC5 608 RS2
- teljevahe 500 mm
- kaal: 1,95 kg paarilise kohta
- alumiiniumsulamist kaheosaline raam
- kohandatav X- ja O-jalgade järgi
- mõlemal paarilisel efektiivne pidur
- ametlik pidurdusefektiivsus 6 m/s sekundis
- kaalupiirang 120 kg (TÜV litsents)

Erinevused võrreldes mudeliga v7 Fix Cross. Uus mudel v7 Fix Cross põhineb suuresti mudelil V07 Plus. Mõlemat kasutatakse täpselt samamoodi. Mõlemal mudelil on raam ja mitmed komponendid samad. v7 Fix mudelil on võrreldes V07 Plus mudeliga järgmised täiustused: uus disain ja värv (raam on must, tugi oranž), uued üheksa kodaraga rattad, tugevam ventiilipesa ja rummukinnitus; uued stopperiga jalakinnitusrihmad, mis ei tule aasast välja; kiirkinnitused pahkluutoel, piduril ja ratastel (tööriistavaba); tagasiveeremistõkestite kasutamisel kahekordne tugevus (lisavarustus), võimalik kasutada nii pneumaatilisi rehve kui ka uusi polüuretaanist kiireid asfaldirattaid, tugevdatud kattega piduriklotsid.

Erinevused võrreldes mudeliga v8 Lift Cross. Mudel v8 Lift Cross erineb mudelist V07 Plus olulisel määral, kuna selle raam on teistsugune ja kannaosa lahtine (ei ole raamil fikseeritud ehk liigub üles-alla). v8 Lift mudelil on võrreldes V07 Plus mudeliga järgmised täiustused: täiesti uus kaheosaline raam, millel püsiv lahtine kannaosa; pikendatud teljevahe 540 mm (+40 mm), tagasiveeremistõkestitega ehk pidavad rattad, mikrovibratsioonisummutajad, uus disain ja värv (raam on must, tugi oranž), uued üheksa kodaraga rattad, tugevam ventiilipesa ja rummukinnitus; uued stopperiga jalakinnitusrihmad, mis ei tule aasast välja; kiirkinnitused pahkluutoel, piduril ja ratastel (tööriistavaba); tagasiveeremistõkestitel kahekordne tugevus, võimalik kasutada nii pneumaatilisi rehve kui ka uusi polüuretaanist kiireid asfaldirattaid, tugevdatud kattega piduriklotsid.

Loe lähemalt Skike mudelite üldistest omadustest.