4982 - Rex 63 fluoripulber | -5...-20°C

Libisemismäärded » Fluorikatted » Fluoripulbrid

  • 498 - Rex 63 fluoripulber | -5...-20°C
    498 - Rex 63 fluoripulber | -5...-20°C
Vana hind:115.90EUR
Hind:92.72EUR
Õhutemp. -5...-20°C, vana, peeneteraline või kunstlumi. 30 grammi. Toimib laial temperatuuriskaalal mõnest miinuskraadist korraliku pakaseni. Häid tulemusi on saadud lumel, mis pärast pakaselist ööd jääb külmaks ka päeval, kui õhutemperatuur juba nullile lähemale jõudnud. Proovi seda pulbrit TK-820 alternatiivina. Sisaldab grafiiti. Sulamistemperatuur 130°C.

Kasutamine: aja määrderaud kuumaks >160°C, sulata suusapõhjale kantud pulber ühe ühtlase liigutusega, harja pärast esimest sulatuskorda pulber lahti ja kuumuta veelkord mitme kiire tõmbega, kuni pulber tõmbub tumedaks, jahuta suusad, sikelda üleliigne ja harja põhjalikult.

See toode kuulub Rex Racing Service tootesarja, mis on mõeldud nõudlikumale võistlussuusatajale ning täiendab põhikollektsiooni.

Racing Service sari koosneb toodetest, mis on seni olnud kättesaadavad vaid rahvuskoondiste hooldetiimidele ja mida on kasutatud ainult tipptasemel võistlustel. Need on arendusfaasist väljakasvanud toimivad tooted, mis võivad tulevikus jõuda põhikollektsiooni. Racing Service seeria eesmärgiks on tuua tootearenduse edukaimad tulemused kiiremini Maailma Karika võistlustelt ka teiste võistlussportlasteni, kes on huvitatud saamast kiiresti arenevas maailmas konkurentide ees teatavat eelist. Sarjas on valitud ja limiteeritud tooted, mis tulevad otse arendusosakonnast. Need on eranditult välja töötatud koostöös parimate suusatiimidega, võitnud esimesed medalid ning täiendavad suurepäraselt põhiseeria määrdeid. Hooajal 2014-2015 kuuluvad sarja kaks fluoripulbrit, pidamispulber ja täiesti uued HF parafiinid. Sari on müügil vaid valitud kanalite kaudu. Kasuta tuleviku-määrdeid juba nüüd!

Rex Racing Service sarja tooted lisatakse avalikesse määrdesoovitustesse, et oleks teada, millal neid kasutada. Rexi tooteid kasutades saab olla konkurentidest ees, kasutades kõige uuemaid ja paremaid innovatsioone, mis maailmas olemas, kasutada eelist, mis on tänaseni olnud vaid suusakoondistel. NB! Kollektsioon on mõeldud võistlussportlastele, kellele on oluline leida igaks soorituseks parim võimalik määre. See ei asenda põhiseeria tooteid, vaid pigem täiendab neid. Universaalsema eelistusena soovitatakse jätkuvalt põhiseeria tooteid.

Ühikuhind: 3863.33 eurot / kg.