4982 - Rex ''63'' fluoripulber | -5...-20°C

Libisemismäärded » Fluorikatted » Fluoripulbrid

  • 4982 - Rex ''63'' fluoripulber | -5...-20°C
    4982 - Rex ''63'' fluoripulber | -5...-20°C
Vana hind:115.90EUR
Hind:92.72EUR
Õhutemp. -5...-20°C, vana, peeneteraline või kunstlumi. 30 grammi. Toimib laial temperatuuriskaalal mõnest miinuskraadist korraliku pakaseni. Häid tulemusi on saadud lumel, mis pärast pakaselist ööd jääb külmaks ka päeval, kui õhutemperatuur juba nullile lähemale jõudnud. Proovi seda pulbrit TK-820 alternatiivina. Sisaldab grafiiti. Sulamistemperatuur 130°C.

Kasutamine: aja määrderaud kuumaks >160°C, sulata suusapõhjale kantud pulber ühe ühtlase liigutusega, harja pärast esimest sulatuskorda pulber lahti ja kuumuta veelkord mitme kiire tõmbega, kuni pulber tõmbub tumedaks, jahuta suusad, sikelda üleliigne ja harja põhjalikult.

See toode kuulub Rex Racing Service tootesarja, mis on mõeldud nõudlikumale võistlussuusatajale ning täiendab põhikollektsiooni.

Racing Service sari koosneb toodetest, mis on seni olnud kättesaadavad vaid rahvuskoondiste hooldetiimidele ja mida on kasutatud ainult tipptasemel võistlustel. Need on arendusfaasist väljakasvanud toimivad tooted, mis võivad tulevikus jõuda põhikollektsiooni. Racing Service seeria eesmärgiks on tuua tootearenduse edukaimad tulemused kiiremini Maailma Karika võistlustelt ka teiste võistlussportlasteni, kes on huvitatud saamast kiiresti arenevas maailmas konkurentide ees teatavat eelist. Sarjas on valitud ja limiteeritud tooted, mis tulevad otse arendusosakonnast. Need on eranditult välja töötatud koostöös parimate suusatiimidega, võitnud esimesed medalid ning täiendavad suurepäraselt põhiseeria määrdeid.

Ühikuhind: 3863.33 eurot / kg.