Aitame valida!

Nõustame varustuse osas ja aitame valida sobiva toote! Kirjuta meili teel või Facebooki!

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

430 - Rex suusapõhjaõli 2.0, 45 ml

Libisemismäärded » Hooldusmäärded

  • 430 - Rex suusapõhjaõli 2.0, 45 ml
    430 - Rex suusapõhjaõli 2.0, 45 ml
Vana hind:18.95EUR
Hind:14.20EUR
Uus 2016. a versioon kuulsast Rexi suusapõhjaõlist, mis sisaldab uusi koostisaineid ning kiirendab suuskade võistluskõlblikuks töötlemist, hoiab eemal mustuse ja niiskuse.

Rex fluori sisaldav põhjaõli teeb nii vanemate kui uute suusapõhjade ettevalmistuse kiiremaks, kuna valgub hästi põhjastruktuuri ja teeb järgneva parafiinidega töötlemise efektiivsemaks. Üks õlitöötlus on võrdne 2-3 parafiinitöötlusega. Kivilihvimisel kasutatakse õli enne ja pärast töötlemist. Õli võib kasutada ka vanade kulunud põhjadega suuskade töötlemisel. Kanna õhuke kiht õli suusapõhjale, aja sõrmega laiali ja jäta töödeldud suusad, põhjad ülespoole, sooja ruumi seisma. Mida kauem, seda parem - üks öö on hea. Pärast pühi üleliigne õli ära ja jätka Rex Oranži põhjaparafiini ja Sinise parafiiniga. Rexi põhjaõli on tunnustatud paljude maailmatasemel suusakoondiste poolt. Pudelis on 45 ml.

Ühikuhind: 442.22 eurot / liiter.


KASUTAMINE KOOS REX ORANŽI PÕHJAPARAFIINIGA


1. Kanna õhuke kiht põhjaõli puhastele suusapõhjade libisemisaladele, aja see sõrmega ühtlaselt laiali.


2. Sulata Oranž parafiin otse õliga töödeldud põhjadele ja kuumuta seda ettevaatlikult määrderauaga, et lasta õlil ja parafiinil põhjastruktuuri imenduda.


3. Lase määrdel seista, hoides suuski, põhjad ülespoole, toatemperatuuril vähemalt üle öö. Mida soojem on tuba, seda parem on efekt.


4. Sikelda üleliigne määre akrüülsikliga ja soovi korral korda protseduuri (punktid 1-3). Kaks õli ja põhjaparafiiniga töötlust annavad sama tulemuse mis 10 ainult parafiiniga tehtud töötlust. Õli ja parafiiniga töötlusi võib teha mitmeid kordi.


5. Järgmise sammuna kanna suusapõhjale Rex Sinist parafiini (kood 423) ja kuumuta seda määrderauaga kaks korda. Lase vahepeal suusal maha jahtuda. Sikelda üleliigne parafiin ja harja jäiga nailonharjaga.


6. Kui põhjatöötlus on tehtud, siis on suusad valmis päevamäärdeks.


Loe ka seda juhendit: Uute suuskade ettevalmistus.