Tartu pood

Suveperioodil on Tartu kauplus avatud eelneval kokkuleppel.
Palun anna külastussoovist teada e-kirja teel ja lepime aja kokku. Aitäh! E-pood on alati avatud.

During the summer period the shop in Tartu can be visited with prior agreement only. Please send an e-mail for requests. Thanks! Our e-shop is always open.
 

Löffler Transtex Merino suusapõlvikud

Sokid

  • Löffler Transtex Merino suusapõlvikud
    Löffler Transtex Merino suusapõlvikud
Hind:19.95EUR
Soojad spordipõlvikud kõikide talialade harrastamiseks, eriti head murdmaasuusatamiseks. Need pikad sokid on valmistatud elastsest Transtex kangast, mis juhib hästi niiskust, hoiab jalad kuiva ja soojana. Tugevdused varvaste, kanna ja kannakõõluse piirkonnas, pehme sääreosa. Eraldi vasaku ja parema jala disain. Sisaldavad 25% ehtsat Merino villa! Materjal: 28% polüamiid / nailon, 25% polüakrüül, 25% vill, 19% polüamiid / nailon, 3% elastaan. Tootekood: 22030.

Hooldus: pese käsitsi või väga õrnalt pesumasinas villase pesu programmi kasutades, vee temperatuur mitte üle 30 kraadi. Ära valgenda, ära tsentrifugeeri, ära triigi, ära tee keemilist puhastust.

Löffler on Fischeri suusatehasega samasse korporatsiooni kuuluv preemium-taseme funktsionaalsete spordiriiete valmistaja, kes ei tooda Aasias, vaid eranditult Austrias oma tehases, järgides Öko-Tex 100 nõudeid. Kangad ei sisalda inimesele ja keskkonnale kahjulikke aineid, on nahasõbralikud ja mugavad kanda.