Tartu pood

Alates 11. märtsist toimub müük Tartu poes üle ukse (E-R kl 11-18, nagu ikka). Müügisaal on suletud. Palun tutvu toodetega meie e-poes ja telli need ette meili teel või kirjutades Facebooki, siis läheb kauba väljastamisega kiirelt. Loomulikult saadame kaupa ka e-poe vahendusel kõikjale, kuhu vaja!

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

Löffler Transtex Merino suusapõlvikud

Sokid

  • Löffler Transtex Merino suusapõlvikud
    Löffler Transtex Merino suusapõlvikud
Vana hind:19.95EUR
Hind:17.96EUR
Soojad spordipõlvikud kõikide talialade harrastamiseks, eriti head murdmaasuusatamiseks. Need pikad sokid on valmistatud elastsest Transtex kangast, mis juhib hästi niiskust, hoiab jalad kuiva ja soojana. Tugevdused varvaste, kanna ja kannakõõluse piirkonnas, pehme sääreosa. Eraldi vasaku ja parema jala disain. Sisaldavad 25% ehtsat Merino villa! Materjal: 28% polüamiid / nailon, 25% polüakrüül, 25% vill, 19% polüamiid / nailon, 3% elastaan. Tootekood: 22030.

Hooldus: pese käsitsi või väga õrnalt pesumasinas villase pesu programmi kasutades, vee temperatuur mitte üle 30 kraadi. Ära valgenda, ära tsentrifugeeri, ära triigi, ära tee keemilist puhastust.

Löffler on Fischeri suusatehasega samasse korporatsiooni kuuluv preemium-taseme funktsionaalsete spordiriiete valmistaja, kes ei tooda Aasias, vaid eranditult Austrias oma tehases, järgides Öko-Tex 100 nõudeid. Kangad ei sisalda inimesele ja keskkonnale kahjulikke aineid, on nahasõbralikud ja mugavad kanda.