Määrdesoovitus

Määrdesoovitus Suusahullude Öömaratoniks

Libisemine - tipp:
- 513 Rex puhastaja/krunt
- 4604 Rex HF41 sprei
481 Rex TK-245 pulber
 

Libisemine - fluorivaba tipp:
513 Rex puhastaja/krunt
- 435 Rex RG42 sprei
- 495 Rex N-Kinetic Soe

Pidamine:
- Rex kruntkliister
- Rex Kuldne kliister

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

Seoses suure nõudlusega võib e-poe tellimuste täitmine ja kirjadele vastamine võtta tavapärasest kauem aega. Vabandust ooteaja pärast!

Löffler Transtex Merino suusasokid

Sokid

  • Löffler Transtex Merino suusasokid
    Löffler Transtex Merino suusasokid
Hind:16.95EUR
Soojad spordisokid kõikide talialade harrastamiseks, eriti head murdmaasuusatamiseks. Sokid on valmistatud elastsest Transtex kangast, mis juhib hästi niiskust, hoiab jalad kuiva ja soojana. Tugevdused varvaste ja kanna piirkonnas, pehme sääreosa. Eraldi vasaku ja parema jala disain. Sisaldavad 24% ehtsat Merino villa! Materjal: 26% polüamiid / nailon, 24% polüakrüül, 24% vill, 22% polüpropüleen, 4% elastaan. Tootekood: 22029.

Hooldus: pese käsitsi või väga õrnalt pesumasinas villase pesu programmi kasutades, vee temperatuur mitte üle 30 kraadi. Ära valgenda, ära tsentrifugeeri, ära triigi, ära tee keemilist puhastust.

Löffler on Fischeri suusatehasega samasse korporatsiooni kuuluv preemium-taseme funktsionaalsete spordiriiete valmistaja, kes ei tooda Aasias, vaid eranditult Austrias oma tehases, järgides Öko-Tex 100 nõudeid. Kangad ei sisalda inimesele ja keskkonnale kahjulikke aineid, on nahasõbralikud ja mugavad kanda.