Tartu pood

Suveperioodil on Tartu kauplus avatud eelneval kokkuleppel.
Palun anna külastussoovist teada e-kirja teel ja lepime aja kokku. Aitäh! E-pood on alati avatud.

During the summer period the shop in Tartu can be visited with prior agreement only. Please send an e-mail for requests. Thanks! Our e-shop is always open.
 

Dobsom R-90 talvejakk lastele, sinine, 120-160 cm

Lasteriided

  • Dobsom R-90 talvejakk lastele, sinine
    Dobsom R-90 talvejakk lastele, sinine
Vana hind:49.95EUR
Hind:44.96EUR
Uus versioon hooajaks 2017-2018! Uus atraktiivne disain, liikumisvabadust parandavad detailid ja materjalid.

Jakk on mõeldud lastele ja noortele aktiivseks sportimiseks välitingimustes sügisest kevadeni. See sobib suusatamiseks, jooksmiseks, jalgpallimängimiseks jms. Ideaalne mistahes väljas peetavasse trenni või kehalise kasvatuse tundi. Jaki eesmine osa on tuulekindlast kangast, mis veekindluse suurendamiseks Tefloniga töödeldud. Aluskihiks õhuke soojusthoidev uhutud vooder. Tagaosa on elastsest, kuid soojast hea õhuvahetusega tekstiilist, mis hoiab ühtlaselt ümber keha, tagades maksimaalse liikumisvabaduse. Jakil on neli turvalist lukuga taskut: kaks külgedel, üks rinnal ja teine taga. Laps saab seal hoida oma taskurätti, võtmeid, raha või telefoni.

Keha järgi lõige, kõrge kaelus, pikad varrukad, pikem seljaosa, neli lukuga taskut. Pingutatavad kumminöörid kaeluses ja jaki allservas. Suurused on sentimeetrites lapse pikkuse järgi (120-160 cm). Jaki juurde vali sobivad Dobsom R-90 püksid. Esiosa: 100% polüester, tagaosa: 87% polüester, 13% spandex.