Nevene Suusalaadal

Nevene on müügitelgiga sellel laupäeval, 17. novembril Suurel Suusalaadal. Meie telk on liuvälja tagumises otsas. Otsi punaseid Rexi lippe!

LÕPUMÜÜK 459 - Rex LF Must | -7...-25°C

Libisemismäärded » Madalfluoriparafiinid

  • 459 - Rex LF Must | -7...-25°C
    459 - Rex LF Must | -7...-25°C
Vana hind:19.90EUR
Hind:13.93EUR
Õhutemperatuur -7…-25°C. 86 grammi. Must parafiin on LF seeria kuningas! See on legendaarse RCF Grafiidi järeltulija, mida kasutatakse täpselt samamoodi. LF Must sobib kasutamiseks igasugusel lumel keskmisest külmemates oludes. LF Must on parim, kui väljas on külmem kui -10°C ja lumi on uus, peeneteraline, lahtine ja/või kuiv (kas looduslik või kunstlik lumi). LF Musta kasutatakse laialdaselt võistlusteks määrimisel HF kõrgfluoriparafiinide aluskihina, seda eriti värske lume tingimustes. Samas sobib suurepäraselt kasutamiseks ka eraldiseisva võistlusparafiinina, eriti kuivemates oludes. LF Must tagab määrdetöö kulumiskindluse, teeb suusapõhja kõvaks ja hülgab mustust. Pea meeles: seda parafiini tuleb sulatada väga kuuma määrderauaga (160°), seejärel koheselt sikeldada! Sikeldatud suusk jäta jahtuma ja lõpuks harja korralikult. Külma ilma parafiinid on väga kõvad ning neid on seetõttu raskem sulatada ja sikeldada. Tutvu määrimisjuhendiga ning saad teada töövõtted kõvade parafiinide lihtsaks kasutamiseks.

Võistlusmäärimine LF Musta kasutades: Alusta Sinisega (423), seejärel kasuta LF Musta ja kõige peale TK-72 fluoriklotsi (483). Suurepärane valik kas vahe- või lõppkihina 2011. aasta Tartu Maratonil! Mitmete MK-etappide võiduparafiin.

LF parafiinid on mõeldud kasutamiseks ökonoomse võistlus- või väga efektiivse treeningparafiinina. LF seeria kvalifitseerub oma toimelt Rex HF ja fluorita parafiinide vahele. Tipptasemel võistlusmäärimisel kasutatakse LF-i tavaliselt kulumiskindlust suurendava vahekihina, kuid madala niiskustaseme juures võib LF olla isegi kiirem kui suurema fluorisisaldusega määrded.

Ühikuhind: 231.40 eurot / kg.