Nevene Suusalaadal

Nevene on müügitelgiga sellel laupäeval, 17. novembril Suurel Suusalaadal. Meie telk on liuvälja tagumises otsas. Otsi punaseid Rexi lippe!

LÕPUMÜÜK 458 - Rex LF Roheline | -8...-20°C

Libisemismäärded » Madalfluoriparafiinid

  • 458 - Rex LF Roheline | -8...-20°C
    458 - Rex LF Roheline | -8...-20°C
Vana hind:19.90EUR
Hind:13.93EUR
Õhutemperatuur -8…-20°C, kõikidele lumetüüpidele. 86 grammi. LF Roheline on õige valik siis, kui Sinise jaoks on juba liiga külm. Pikalt püsiv pakane tähendab sageli madalat õhuniiskust ja kuiva lund. Just sellistes tingimustes on LF Roheline parim võimalik võistlusparafiin. Lisaks tasub LF Rohelist kasutada kulumiskindla vahekihina, kui määrida võistlussuuski ükskõik millise ilma jaoks.

Külma ilma parafiinid on väga kõvad ning neid on seetõttu raskem sulatada ja sikeldada. Tutvu määrimisjuhendiga ning saad teada töövõtted kõvade parafiinide lihtsaks kasutamiseks.

LF parafiinid on mõeldud kasutamiseks ökonoomse võistlus- või väga efektiivse treeningparafiinina. LF seeria kvalifitseerub oma toimelt Rex HF ja fluorita parafiinide vahele. Tipptasemel võistlusmäärimisel kasutatakse LF-i tavaliselt kulumiskindlust suurendava vahekihina, kuid madala niiskustaseme juures võib LF olla isegi kiirem kui suurema fluorisisaldusega määrded.

Ühikuhind: 231.40 eurot / kg.