V2 XLQ98 rullsuusad

Rullsuusad ja varustus » Rullsuusad uisutehnikale|Rullsuusad ja varustus » Sorteeri tootjate järgi » V2

  • V2 XLQ98 rullsuusad
    V2 XLQ98 rullsuusad
Vana hind:259.95EUR
Hind:207.96EUR
Lumelähedast sõidutunnetust pakkuvad rullsuusad uisutehnikas suusatamiseks. See on USA-s valmistatud traditsioonilise uisumudeli ainulaadne hübriidraamiga versioon, millel on alumiiniumraamidest parem vibratsioonisummutus ja komposiitraamidest parem reageerivus. Kui kavatsed sõita korralikul asfaldil, on need ühed parimad saadaolevad rullsuusad, millel treenib täna enamus Põhja-Ameerika murdmaakoondiste liikmeid. Kris Freeman, 4-kordne olümpialane ja 17-kordne USA meister, USA edukamaid murdmaasuusatajaid: ''XLQ98 on parim uisu-rullsuusk, mida proovinud olen, ja olen proovinud neid kõiki.''

Need suusad on mõeldud treenimiseks lumelähedase kiirusega. Raami raskuskese on rattakinnituste suhtes madalamale toodud, et parandada suuskade stabiilsust ja teha tasakaaluhoidmine lihtsaks. Raam on kerge ja vahetult juhitav. Suusatunnetuse parandamiseks on suuskadel pikk raam ja lumel liikumise kiirust imiteerivad rattad.

Miks eelistada XLQ hübriidraami? See on parem kui puit, parem kui alumiinium, parem kui süsinikkiud puit- või vahtsisuga. XLQ koosneb viiest erinevast vibratsiooni vähendavast materjalist. Raam on valmistatud metallide ja sünteetiliste kiudude kõrgtehnoloogilisest sulamist, mis on kergem kui alumiinium ja mille vibratsiooni summutavad omadused on paremad kui ühelgi teisel materjalil maailmas. Seda valmistatakse ainult Jaapanis ja kasutatakse tundlike seadmete nagu seismiliste mõõtevahendite paigaldamisel. Integreeritud porikaitsetega rattahargid on valmistatud tugevaimast Du Pont polümeerist, mis on süsinikkiuga armeeritud. Need neelavad oluliselt paremini põrutusi ega ''väsi'' nagu alumiinium. Harkide ja raami vahele on pandud tihe elastne 3M adhesiivteip, mida kasutatakse kõrghoonetele aknate kinnitamisel, et need maavärinatele vastu peaksid. Lisaks eelnevale täidab raami sisemust põrutusi leevendav sünteetiline vaht. Kõikide nende tehniliste lahenduste tulemusena on XLQ raam vibratsiooni summutav, kuid ka väga kerge, kiiresti reageeriv ja vahetu tunnetusega. XLQ ei ole tuim ega vetruv, vaid täpne ja ergas. See on pikkusega, mis aitab kaasa õige sõidutehnika kasutamisele.

Rullsuusapaar kaalub vaid 1,57 kg, olles 100 grammi kergem kui kergeimad süsinikraamid, ja sobib kuni 85 kg kaaluvale suusatajale.

Kaalupiirang: 86 kg
Telgede vahe: 601 mm
Kaal: 1570 g / paar
Kõrgus maapinnast: 31 mm
Ratta läbimõõt: 100 mm
Ratta laius: 24 mm
Ratta materjal: väga kulumiskindel kummi kõvadusega 82 ShA.
Ratta rumm: alumiinium, originaalne V2 disain
Poldid: 7075 T6 anodeeritud musta värvi alumiinium, kolm korda kergemad kui tavapoldid
Porikaitsed: on olemas, integreeritud rattaharkide külge
Valmistajamaa: USA