Eagle Classic SI rullsuusad

Rullsuusad ja varustus » Rullsuusad klassikatehnikale|Rullsuusad ja varustus » Sorteeri tootjate järgi » Eagle Sport

  • Eagle Classic SI rullsuusad
    Eagle Classic SI rullsuusad
  • Eagle Classic SI rullsuusad
    Eagle Classic SI rullsuusad
Vana hind:149.00EUR
Hind:99.00EUR
Need kerged klassikatehnika rullsuusad on mõeldud treenimiseks lumelähedase kiirusega. Veeremiskiirus on võrreldav keskmise lumel suusatamise kiirusega, seega sobivad suusad talviseks suusahooajaks ettevalmistumiseks. Sobib nii treenijatele, harrastajatele kui noortele. Hea suusatunnetuse annab pikk ja tugev alumiiniumsulamist (7075) raam pikkusega 72 cm. Täiskummist rattad on mõõtudes 67 x 35 mm. Kõikidel ratastel on tagasiveeremistõkestid ja ilmastikukindlad hooldusvabad kuullaagrid. Seda mudelit iseloomustab väga hea juhitavus ja kergus. Need on turu kergeimad klassikasuusad, paar kaalub vaid 1,5 kg.

Classic SI rullsuusad ei ole väikeste rataste tõttu sobilikud neile, kes kaaluvad üle 85 kg või sõidavad väga halvas seisukorras lainetavatel või auklikel teedel.

Rullsuuskade hooldus

Pärast sõitu puhasta rullsuusad lahtisest mustusest (tolm, liiv, pori). Kui oled sõitnud märjal teel, siis kuivata suusad paberi või riidetükiga pühkides. Jäta suusad üle öö toatemperatuurile seisma, et kogunenud niiskus eralduks. Rattasüdamikele (laagritele) võib piserdada vedelat määrdeainet, et hoida eemal niiskust, kuid üleliigne tuleb kindlasti maha pühkida, sest see hakkab koguma mustust ja veerepindadele tilkudes vähendab rataste haarduvust. NB! Ära jäta märgi suuski jahedasse ja niiskesse kohta (auto pagasiruum, rõdu, külm kelder vms) seisma, sest see rikub laagreid, eriti pidavates ratastes paiknevaid nõellaagreid! Kõikidel Nevene poolt müüdavatel rullsuuskadel on ilmastikukindlad hooldusvabad veerelaagrid. Neid ei ole vaja eraldi määrida ega muul moel hooldada. Kui laagrid hakkavad kõrisema, ei veere vabalt või on kinni kiilunud, siis tuleb need välja vahetada.

Lisavarustusena saadaval porikaitsed

Lisavarustusena saadaval porikaitsed