Nevene Skate R rullsuusad

Rullsuusad ja varustus » Rullsuusad uisutehnikale|Rullsuusad ja varustus » Sorteeri tootjate järgi » Nevene

  • Nevene Skate R rullsuusad
    Nevene Skate R rullsuusad
  • Nevene Skate R rullsuusad
    Nevene Skate R rullsuusad
Hind:169.95EUR
Eestis valmistatud rullsuusad kiireks sõiduks või võistlemiseks uisutehnikas. Täielikult ilmastikukindel mudel, mis mõeldud nii professionaalsetele sportlastele kui harrastajatele.

Omadused. Rataste veeremiskiirus on sarnane jääl sõitmise või kiirete rulluiskude kiirusega. Suuskadel on tipptasemel Eagle võistlusrattad, millel polüuretaanist veerepind ja jäik alumiiniumist südamik. Rattad on valmistatud käsitööna Eagle Sport tehases Hollandis. Need on kergesti vahetatavad aeglaste treeningrataste vastu. Rullsuusad on täielikult ilmastikukindlad ning sobivad kasutamiseks kasvõi lausvihmas. Kõik rattad veerevad suletud hooldusvabadel kuullaagritel. Raam on valmistatud alumiiniumist. Telgedevaheline kaugus on 600 mm, mis on optimaalne pikkus õige suusatehnika rakendamisele kaasaaitamiseks.

Kui otsid aeglaseid, treeninguks mõeldud rullsuuski, siis vaata mudelit Nevene Skate 100.

Skate R ja Skate 100 mudelite võrdlus. Mudelite Skate R ja 100 erinevus seisneb ratastes. Mõlematel on rataste läbimõõt 100 mm ja laius 24 mm. Rummud on alumiiniumist. Skate R rataste südamik on disainitud maksimaalselt jäigaks ja kuumust ärajuhtivaks, et aitada kaasa võimalikult suurele liikumiskiirusele. Kui Skate 100 on kummist veerepinnad, siis Skate R ratastel on polüuretaan, mis teeb suusad kiireks.

Tehnilised andmed

Kaal: 1,5 kg / paar
Raam: alumiinium
Raami telgedevaheline kaugus: 600 mm
Raami laius: 40 mm
Raami kõrgus maapinnast: 40 mm
Sõitja kõrgus maapinnast: 60 mm
Rattad: polüuretaanist veerepind, alumiiniumist rumm, 100 x 24 mm
Kiirus: kiire
Valmistajamaa: Eesti

Lisainformatsioon

Kui soovid tellida rullsuuski koos sidemetega, siis palun vali sobivaimad parempoolsest menüüst. Samuti palun kirjuta tellimisvormi Lisainformatsiooni lahtrisse oma jalanumber (mitme kasutaja puhul suurim jalanumber). Seda on tarvis sideme õige asendi jaoks. Kui Sa ei tea, milliseid sidemeid soovid, siis anna ka sellest samas lahtris teada. Aitame leida sobivad.

Soovi korral võid juurde tellida täiskomplekti aeglaseid kummirattaid koos hooldusvabade laagrite ja vahepuksidega (tee valik menüüs). Need on täpselt samad rattad, mis Nevene Skate 100 rullsuuskadel ja täiskomplektsuses. Kuna Nevene Skate raamid on samad, siis saab lisakomplekti ratastega endale justkui kaks paari rullsuuski - ühed kiired, teised aeglased. Rataste vahetamine on lihtne - poltide lahtikeeramiseks kasuta tavalist nr 10 võtit.

Rullsuuskade hooldus

Pärast sõitu puhasta rullsuusad lahtisest mustusest (tolm, liiv, pori). Kui oled sõitnud märjal teel, siis kuivata suusad paberi või riidetükiga pühkides. Jäta suusad üle öö toatemperatuurile seisma, et kogunenud niiskus eralduks. Rattasüdamikele (laagritele) võib piserdada vedelat määrdeainet, et hoida eemal niiskust, kuid üleliigne tuleb kindlasti maha pühkida, sest see hakkab koguma mustust ja veerepindadele tilkudes vähendab rataste haarduvust. NB! Ära jäta märgi suuski jahedasse ja niiskesse kohta (auto pagasiruum, rõdu, külm kelder vms) seisma, sest see rikub laagreid! Kõikidel Nevene poolt müüdavatel rullsuuskadel on ilmastikukindlad hooldusvabad veerelaagrid. Neid ei ole vaja eraldi määrida ega muul moel hooldada. Kui laagrid hakkavad kõrisema, ei veere vabalt või on kinni kiilunud, siis tuleb need välja vahetada.

Võimalus osta lisaks komplekt aeglaseid rattaid

Võimalus osta lisaks komplekt aeglaseid rattaid