Nevene Skate 80 rullsuusad

Rullsuusad ja varustus » Rullsuusad uisutehnikale|Rullsuusad ja varustus » Sorteeri tootjate järgi » Nevene

  • Nevene Skate 80 rullsuusad
    Nevene Skate 80 rullsuusad
  • Nevene Skate 80 rullsuusad
    Nevene Skate 80 rullsuusad
Vana hind:139.95EUR
Hind:125.96EUR
Eestis valmistatud rullsuusad uisutehnikas suusatamiseks. Mudel on välja töötatud lumesuuskadel liikumise jäljendamiseks ja sobib seetõttu ideaalselt nii murdmaasuusatajatele hooajaeelseks ettevalmistuseks kui harrastussportlastele treenimiseks.

Omadused. Rataste veeremise kiirus on sarnane lumesuuskade libisemise kiirusega värskel lumel. Nevene rullsuuskadel on maailmas kõige kulumiskindlamateks ja vastupidavamateks tunnistatud spetsiaalsed rullsuusarattad, millel on kummist veerepind ja alumiiniumist rumm. Samu rattaid kasutavad oma rullsuuskadel paljud tuntud rullsuusatootjad sh Swenor, Swix, Fischer. Rattad on hea haarduvusega, sobivad kasutamiseks kogu lumevaba perioodi jooksul, olgu tegemist miinuskraadidega või üle 30-kraadise kuumaga. Rullsuusad on täielikult ilmastikukindlad ning sobivad kasutamiseks kasvõi lausvihmas. Kõik rattad veerevad suletud hooldusvabadel kuullaagritel. Raam on valmistatud alumiiniumist. Telgedevaheline kaugus on 600 mm, mis on optimaalne pikkus õige suusatehnika rakendamisele kaasaaitamiseks.

Skate 100 ja Skate 80 mudelite võrdlus. Mudelite Skate 100 ja 80 ainuke erinevus on rataste läbimõõdus. Vastavalt mudeli nimele on see kas 100 või 80 mm. Võrreldes mudeliga Skate 100 on Skate 80-l lihtsam tasakaalu hoida, seetõttu on see eelistatum valik noortele või algajatele. Samuti on Skate 80 paari kohta 200 grammi kergem. Skate 100 on suuremate rataste tõttu pisut vabama veeremisega, neelab paremini teekonarlusi ning kulub aeglasemalt.

Tehnilised andmed

Kaal: 1,3 kg / paar
Raam: alumiinium
Raami telgedevaheline kaugus: 600 mm
Raami laius: 40 mm
Raami kõrgus maapinnast: 30 mm
Sõitja kõrgus maapinnast: 50 mm
Rattad: kummist veerepind, alumiiniumist rumm, 80 x 24 mm
Kiirus: sarnane lumesuuskade libisemise kiirusega värskel lumel
Valmistajamaa: Eesti

Lisainformatsioon

Kui soovid tellida rullsuuski koos sidemetega, siis palun vali sobivaimad parempoolsest menüüst. Samuti palun kirjuta tellimisvormi Lisainformatsiooni lahtrisse oma jalanumber (mitme kasutaja puhul suurim jalanumber). Seda on tarvis sideme õige asendi jaoks. Kui Sa ei tea, milliseid sidemeid soovid, siis anna ka sellest samas lahtris teada. Aitame leida sobivad.

Rullsuuskade hooldus

Pärast sõitu puhasta rullsuusad lahtisest mustusest (tolm, liiv, pori). Kui oled sõitnud märjal teel, siis kuivata suusad paberi või riidetükiga pühkides. Jäta suusad üle öö toatemperatuurile seisma, et kogunenud niiskus eralduks. Rattasüdamikele (laagritele) võib piserdada vedelat määrdeainet, et hoida eemal niiskust, kuid üleliigne tuleb kindlasti maha pühkida, sest see hakkab koguma mustust ja veerepindadele tilkudes vähendab rataste haarduvust. NB! Ära jäta märgi suuski jahedasse ja niiskesse kohta (auto pagasiruum, rõdu, külm kelder vms) seisma, sest see rikub laagreid! Kõikidel Nevene poolt müüdavatel rullsuuskadel on ilmastikukindlad hooldusvabad veerelaagrid. Neid ei ole vaja eraldi määrida ega muul moel hooldada. Kui laagrid hakkavad kõrisema, ei veere vabalt või on kinni kiilunud, siis tuleb need välja vahetada.

Sellele tootele lisaks on ostetud: