Red Creek HF Lilla, 30 g

Libisemismäärded » Kõrgfluoriparafiinid

  • Red Creek HF Lilla, 30 g
    Red Creek HF Lilla, 30 g
Vana hind:35.95EUR
Hind:28.76EUR
  • HF parafiinid
    HF parafiinid
  • Kasutamine
    Kasutamine
Õhutemp. +1…-12°C, teraline lumi, vana lumi, kunstlumi. 30 grammi. Tipptasemel kõrgfluoriparafiin võistlustel kasutamiseks. HF Lilla on mõeldud kõikidele kulutavatele tingimustele, olgu tegemist kas vana teralise või kunstlumega, peaaegu igal temperatuuril.

Red Creek HF parafiine valides märkad, et toodete temperatuurivahemikud on osaliselt kattuvad. Pane tähele, et need määrded on välja töötatud erinevatele lumeoludele ja -tüüpidele. Seega lähtu valikus eelkõige sellest. HF parafiini aluskihiks soovitatakse kasutada Red Creek LF kruntparafiini, mis suurendab määrde kulumiskindlust. HF parafiini võib efekti suurendamiseks katta mistahes fluorilisandiga, kuid need annavad väga häid tulemusi ka eraldiseisvana.

Kasutusjuhend. Puhasta suusapõhi, harjates mõned korrad messing- või terasharjaga suusaninast kanna suunas. Sulata määrderaua abil parafiin suusapõhjale ning aja ühtlaselt laiali. Määrderaua soovituslik temperatuur on 150°C. Sikelda üleliigne parafiin soojalt, seejärel lase suusal jahtuda ja viimaks harja nailonharjaga, kuni suusapõhja struktuur on puhas.

Rootsi päritolu Red Creeki peetakse maailma parimaks suusahooldusvahendite tootjaks, kes on välja mõelnud ja perfektseks arendanud paljud tänapäeval laialt levinud suusahooldusel kasutatavad tööriistad sh rotoharjad. Arvestades, millise pühendumusega Red Creek iga oma toodet seni arendanud on, võib olla kindel, et ka määrete näol on tegemist tipptasemega. Viimase talve tagasiside kõikjalt maailmast on eranditult positiivne. HF parafiinide efekti on võrreldud pulbritega. Nüüd on need ainulaadsed tooted saadaval ka Eestis. Proovi ise järele!

Ühikuhind: 1165.00 eurot / kg.