UUS! Red Creek fluoripulber Lilla, 30 g

Libisemismäärded » Fluorikatted » Fluoripulbrid

  • Red Creek fluoripulber Lilla, 30 g
    Red Creek fluoripulber Lilla, 30 g
Hind:159.95EUR
Fluoripulber vanale, teralisele, jäisele või kunstlumele. -2...-18 kraadi. Toimib paarist miinuskraadist kuni pakaseni. Ideaalne vanal karedal lumel, ka kunstlumel. Rahvuskoondiste tagasiside põhjal üks parimaid pulbreid külmades oludes. Väga hea mustuse hülgamise võime ja kulumiskindlus. Hitt-toode Skandinaavias. Kasutatud MK-etappidel, Rootsi ja Norra meistrivõistlustel, Vasaloppetil jne. Valmistatud Rootsis käsitööna tõeliste murdmaaentusiastide poolt. Tõenäoliselt üks enamtestitud pulbreid turul.

Kasutamine

Pulbri aluskihiks sobivad mistahes HF parafiinid. Soovitatav on kasutada Red Creek HF Lillat või Rohelist, kuid nulli lähedal ka HF Hõbedast. Raputa pulber ühtlase õhukese kihina suusapõhja libisemisalale. Kuumuta 180-kraadise määrderauaga ja lase seejärel jahtuda. Korgi naturaalse korgiga. Viimaks harja pruuni hobujõhv- ja sinise nailonharjaga. Hobujõhvi ja sinise nailoni vahel võib tõmmata paar korda peene terasharjaga, et struktuur esile tuua. Sobivad struktuurid määrimisjärgselt kasutamiseks on oludele vastavalt +5/-5, 0/-10, -5/-15 või -5/-20 kombinatsioonides lineaarsete 1 mm või 2 mm-ga.

Rootsi päritolu Red Creeki peetakse maailma parimaks suusahooldusvahendite tootjaks, kes on välja mõelnud ja perfektseks arendanud paljud tänapäeval laialt levinud suusahooldusel kasutatavad tööriistad sh rotoharjad. Arvestades, millise pühendumusega Red Creek iga oma toodet seni arendanud on, võib olla kindel, et ka määrete näol on tegemist tipptasemega. Viimase talve tagasiside kõikjalt maailmast on eranditult positiivne. HF parafiinide efekti on võrreldud pulbritega. Nüüd on need ainulaadsed tooted saadaval ka Eestis. Proovi ise järele!

Ühikuhind: 5331.67 eurot / kg.