Aitame valida!

Nõustame varustuse osas ja aitame valida sobiva toote! Kirjuta meili teel või Facebooki!

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

Rex R1 suusakepid

Suusakepid » Rex suusakepid

  • Rex R1 suusakepid
    Rex R1 suusakepid
Vana hind:199.95EUR
Hind:159.96EUR
Tipp-suusakepid, mis on välja töötatud maailmatasemel võistlussportlastele. R1 mudel on mõeldud neile, kes varustuses järeleandmisi teha ei soovi. MK-etapi võitja, Eesti meister, arvukalt poodiumikohti Estoloppetil!

R1 võistluskeppidel on väga kerged ja jäigad 100% süsinikkiududest XT-60 Carbon torud, ülemine diameeter 16 mm, alumine 8,5 mm. Jäikusindeks 2.7, toru kaal ühe meetri kohta 56 g. Kõvasulamist teravikega RXpower kulpide konstruktsioon ei jäta lund külge ning on väga kerge optimaalse kaalujaotuse tagamiseks. RXrace+ käerihmad on ergonoomilise lõikega ja laia toetuspinnaga. Valmistatud Soomes.

Lisavarustusena võimalik osta hiigelsuured kulbid matkadele või suusaorienteerumiseks ja rullsuusaotsad asfaldil kasutamiseks.

Kepid on saadaval igas mõõdus kuni 185 cm. Olemas ka toorikutena (lahtiste käepidemetega), et kepid hiljem ise mõõtu lõigata. Vali sobiv pikkus menüüst või kirjuta täpne pikkus cm-s tellimuse vormistamisel Lisainformatsiooni lahtrisse. Kui Sa õiget kepi pikkust ei tea, siis palun kirjuta enda pikkus ja eelistatud suusatehnika.

Üldine valem suusakeppide pikkuse arvutamiseks. Uisutehnika keppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,9-ga; klassikakeppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,85-ga.