Nevene Suusalaadal

Nevene on müügitelgiga sellel laupäeval, 17. novembril Suurel Suusalaadal. Meie telk on liuvälja tagumises otsas. Otsi punaseid Rexi lippe!

483 - Rex TK-72 fluoriklots | 0...-20°C

Libisemismäärded » Fluorikatted » Fluoriklotsid

  • 483 - Rex TK-72 fluoriklots | 0...-20°C
    483 - Rex TK-72 fluoriklots | 0...-20°C
Vana hind:89.90EUR
Hind:80.91EUR
Õhutemperatuur 0...-20°C, kõikidele lumetüüpidele. 20 grammi. Rexi siniste parafiinide kõrval on TK-72 oma usaldusväärsuse tõttu üks legendaarsemaid tooteid, millele võib alati kindel olla. TK-72 on arvukate medalivõitude tõttu tuntud ka kui Kuldne klots. See klots annab efekti mistahes oludes, temperatuurist sõltumata, kuid on parim just vanal lumel. Kindel klots, mis võib libisemist ainult parandada. Kui otsid ühte ja ainust universaalset klotsi, siis TK-72 on õige valik. Nevene soovitab seda nii harrastajatele kui võistlevate laste vanematele.

Hõõru TK-72 klotsi suusapõhjale. Töötle sisse naturaalse korgiga kas käsitsi või rotoga. Lõpuks harja korralikult nailonharjaga. Kui lumes on palju niiskust, kasuta mitut kihti. Mida tugevamalt, kiiremini ja kauem korgiga hõõruda, seda kulumiskindlam saab tulemus. Klotsi võib ka määrderauaga põhjale kuumutada. Parima tulemuse saab, kui kasutada määrderaua ja suusapõhja vahel Rexlon kangast.

Nõuanne: TK-72 aluskihiks sobivad väga hästi Rex HF seeria parafiinid, kuid see töötab ka fluorita või LF seeria parafiinide peal. Väga kiired suusad saad siis, kui sulatad LF Musta (459) suusapõhjale, eemaldad üleliigse koheselt soojana, harjad ning hõõrud TK-72 soojale põhjale. Pärast korkimist lase suusal jahtuda, siis harja jäiga nailonharjaga. Soovi korral võid peale kanda Rex fluorigeeli.

Ühikuhind: 4495.00 eurot / kg.