478 - Rex TK-125 fluoriklots | +5...-3°C

Libisemismäärded » Fluorikatted » Fluoriklotsid

  • 478 - Rex TK-125 fluoriklots | +5...-3°C, vana lumi
    478 - Rex TK-125 fluoriklots | +5...-3°C, vana lumi
Hind:89.90EUR
Õhutemp. +5...-3°C, vana lumi. 20 grammi. TK-125 töötab hästi vanal lumel, suureteralisel niiskel lumel või märgades tingimustes. See klots kattub temperatuurivahemikult Rexi populaarseima TK-245 pulbriga. TK-125 võib kasutada pulbri asemel või selle peal kiirendina. Lihtne, usaldusväärne ja soodne valik võistlusmäärimiseks. Vali see klots, kui vajad lisakiirust nulli ümber kõikuva ilma jaoks.

Mis on fluoriklots? Fluoriklots on tahkel kujul libisemismääre, mis sisaldab kontsentreeritult fluoriühendeid, mida hoiab koos sideaine. Klotsi kasutatakse peamiselt võistlusspordis teiste libisemismäärete peal suuskade kiiruse suurendamiseks. Erinevalt fluoripulbritest ei vaja klotsid kuumutamist ja neid võib lihtsasti kasutada kasvõi suusaraja ääres. Üks määrimine kestab kuni kümmekond km olenevalt rajast ja oludest.

Kasutusjuhend. Fluoriklotsi kasutamine on lihtne, kiire ja ohutu. Hõõru klotsi suusapõhja libisemisaladele (uisusuusal tervele põhjale, klassikasuuskadel jäta pidamismäärde ala katmata). Töötle sisse naturaalse korgiga (kas käsitsi või rotokorgiga). Lõpuks harja korralikult nailonharjaga. Kui lumes on palju niiskust, kasuta mitut kihti. Mida tugevamalt, kiiremini ja kauem korgiga hõõruda, seda kulumiskindlam saab tulemus. Klotsi võib korkimise asemel ka määrderauaga põhjale kuumutada, kuid raud peab olema vaid nõrgalt kuum ja seda ei tohi suusale seisma jätta.

Määrimisnäited. TK-125 klots kasutatuna TK-245 pulbri all säästab pulbri kogust ja teeb kuumutamise ohutumaks.

Ühikuhind: 4495.00 eurot / kg.