473 - Rex Nagano fluoriklots | +3...-3°C, uus lumi

Libisemismäärded » Fluorikatted » Fluoriklotsid

  • 473 - Rex Nagano fluoriklots | +3...-3°C, uus lumi
    473 - Rex Nagano fluoriklots | +3...-3°C, uus lumi
Hind:89.90EUR
Õhutemperatuur +3...-3°C, uus niiske ja märg lumi. 18 grammi. Nagano klots on mõeldud niiskele ja pehmele lumele, parim null kraadi ümber, eriti efektiivne lumesajus või vahetult selle järgselt. Nagano on spetsiifiline toode, mis on õigetes oludes vaieldamatult kiireim turulolev määre, olles isegi efektiivsem fluoripulbritest! Hõõru kiht Nagano klotsi suusapõhjale. Kuna klots on pehme, siis kõva survet hõõrumisel vaja ei ole.

Mis on fluoriklots? Fluoriklots on tahkel kujul libisemismääre, mis sisaldab kontsentreeritult fluoriühendeid, mida hoiab koos sideaine. Klotsi kasutatakse peamiselt võistlusspordis teiste libisemismäärete peal suuskade kiiruse suurendamiseks. Erinevalt fluoripulbritest ei vaja klotsid kuumutamist ja neid võib lihtsasti kasutada kasvõi suusaraja ääres. Üks määrimine kestab kuni kümmekond km olenevalt rajast ja oludest.

Kasutusjuhend. Fluoriklotsi kasutamine on lihtne, kiire ja ohutu. Hõõru klotsi suusapõhja libisemisaladele (uisusuusal tervele põhjale, klassikasuuskadel jäta pidamismäärde ala katmata). Töötle sisse naturaalse korgiga (kas käsitsi või rotokorgiga). Lõpuks harja korralikult nailonharjaga. Kui lumes on palju niiskust, kasuta mitut kihti. Mida tugevamalt, kiiremini ja kauem korgiga hõõruda, seda kulumiskindlam saab tulemus. Klotsi võib korkimise asemel ka määrderauaga põhjale kuumutada, kuid raud peab olema vaid nõrgalt kuum ja seda ei tohi suusale seisma jätta.

Määrimisnäited. Nagano aluskihiks kasuta Rex HF11 või HF21G parafiini, LF sarjast on parim valik Punane.

Ühikuhind: 4994.44 eurot / kg.