Aitame valida!

Nõustame varustuse osas ja aitame valida sobiva toote! Kirjuta meili teel või Facebooki!

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

UUS! Rex N3 käimiskepid

Käimis- ja matkakepid

  • Rex N3 käimiskepid
    Rex N3 käimiskepid
Hind:39.95EUR
Fikseeritud pikkustes keskmise taseme käimiskepid Soomest. Kerged, parajalt jäigad, mugavad ja kvaliteetsed kepid. See on parima hinna-kvaliteedi suhtega mudel - võrreldes N1 tippmudeliga on N3 paar ca 20 g raskem ja vähem jäik, kuid kõik muud komponendid peale torude on identsed. See mudel on mõeldud neile, kes soovivad head varustust mõistliku hinnaga.

50% süsinikkiust torud on parajalt jäigad - tõukel need ei paindu kergesti ning kannavad suure osa energiat edasiliikumisse. Lisaks on torud kerged ja hea kaalujaotusega - need ei tekista käte vaba liikumist, ei koorma õlavöödet ega ole lisaraskuseks, mistõttu jõuad palju ja efektiivselt käia. Käepidemed on sõrmede osal kaetud naturaalse korgiga, mis on pehme ja käesõbralik materjal ning tagab hea haarduvuse nii palja käe kui kindaga. Rex võistlus-suusakeppidelt tuttavad RxRace kinnasrihmad on mugavad ning hoiavad kepi alati kindlalt käes, ka siis, kui selle tõukejärgselt lahti lased. See võimaldab kuitahes kiire tempoga ja reljeefsel maastikul liikuda - tugi on alati olemas. Kepitorude külge on kinnitatud kulumiskindlast kõvasulamist teravikega otsad, mis sobivad igasugusele maastikule. Lisaks on teravikel kummiotsad, mis on mõeldud asfaltkattega teedel või sisetingimustes käimiseks. Kummiotsadega kõnnid vaikselt ja pehmelt käsi põrutamata. Kummiotsad saab igal ajal eemaldada, tõmmates need teravike otsast ära. Tagasipanemisel suru need kepiotsa tagasi. Veendu, et kummiots on õigetpidi (vaata õiget asendit pildilt). Need kepid on fikseeritud pikkustes, st valmis mõõdus ja nende pikkust ei saa reguleerida. Fikseeritud pikkuses kepid on reguleeritavatest kergemad, jäigemad, tugevamad ja töökindlamad. Seega tõsise harrastuse korral eelista neid.

Pikkuse valimine. Tellides vali sobiv pikkus kõrvalolevast menüüst. Käimiskepid on sobiva pikkusega, kui neid käes hoides on käsi küünarnukist täisnurga all. Teisiti öeldes: kõnnikepp on sobiva pikkusega, kui toetada küünarnukk keha ligi ja hoida kepi käepidemest, nii et kepp toetub maha ja käsivars on paralleelne maaga. Keppide sobiva pikkuse saab leida, korrutades oma pikkuse 0,68-ga ning ümardades saadud väärtuse lähima kepipikkuseni. Keppide pikkus on siiski individuaalne. Hoogsalt liikujad või pika sammuga kõndijad võivad eelistada natuke pikemaid keppe, rahulikult kulgejad lühemaid.

NB! Käimiskeppe ei saa pikkuse tõttu saata pakiautomaati. Keppe saab saata kas Omniva postipakina postkontorisse, Omniva kulleriga tööle/koju või Cargobusiga bussijaama. Palun veendu, et sisestad õige postiaadressi. Aitäh!