Tartu pood

Alates 11. märtsist toimub müük Tartu poes üle ukse (E-R kl 11-18, nagu ikka). Müügisaal on suletud. Palun tutvu toodetega meie e-poes ja telli need ette meili teel või kirjutades Facebooki, siis läheb kauba väljastamisega kiirelt. Loomulikult saadame kaupa ka e-poe vahendusel kõikjale, kuhu vaja!

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

UUS! 136 - Rex N11 Kollane | +2...-2°C

Pidamismäärded » Tahked võistlus-pidamismäärded

  • 136 - Rex N11 Kollane | +2...-2°C
    136 - Rex N11 Kollane | +2...-2°C
Vana hind:14.95EUR
Hind:11.90EUR
Õhutemp. +2...-2°C. Universaalne pehme pidamismääre nulli ümber ilmale. Kuival lumel kasuta seda kõvema aluskihi peal, märjal lumel kasutada kliistritel. Võib kasutada ka puhtalt.

Uus lumi: ***
Segalumi: *****
Vana lumi: ***
Looduslik lumi: *****
Kunstlumi: ****

N-seeria fluorivabad tahked võistlus-pidamismäärded on täiesti uued nullist arendatud tooted. Uus innovaatiline retsept sisaldab nii surve- kui temperatuuritundlikke toormaterjale, et saavutada perfektne toimimine tänapäevastel võistlusradadel. Rex N-Kinetic tehnoloogia, millel põhinevad kõige kiiremad fluorivabad libisemismääred, on osaline ka pidamismääretes, parandades nende libisemisomadusi ja mustuse hülgamise võimet. N-seeria määrdeid võib kasutada katteks või puhtalt. Maailmakarika etapi võit on sellel seerial juba olemas! N-seeria asendab Progrip pidamismäärdeid.