Suuskade ettetellimine

Kästle suuskade
tellimine kuni 22.03.2021


Kästle kataloog 2022
(eestikeelne, PDF, 14 MB)

Kästle tellimisleht
(Excel, xlsx)

Kästle tellimisleht
(PDF)

Kasuta võimalust, et saada endale sügiseks täpselt sobiv suusapaar väga hea hinnaga. Väike valik suuski tutvumiseks Nevene poes. Küsimuste korral palun võta ühendust.

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

UUS! 466 - Rex RG12 Kollane | +2...-2°C

Libisemismäärded » Fluorita parafiinid

  • 436 - Rex RG21 Kollane | +2...-2°C
    436 - Rex RG21 Kollane | +2...-2°C
Vana hind:37.95EUR
Hind:29.00EUR
Õhutemp. +2…-2°C, kõik lumetüübid. 40 grammi. Kõige kiirem fluorivaba parafiin võistlustel kasutamiseks. Uuele ja vanale lumele soojakraadidest kuni kerge miinuseni. Selle sarja kõige pehmem määre. Traditsiooniliste pehme ilma parafiinidega võrreldes on see siiski suhteliselt kõva ja mitte nii 'rasvane', kuid seda on lihtne peale kanda. Väga hästi mustust hülgav! HF11 sobib kuitahes soojadele ja vesistele oludele või nulli ümber kõikuvale ilmale, kasuta seda ka kerge miinuse korral. Sulamistemperatuur 130°C. Sulata parafiin suusapõhjale, sikelda soojana, seejärel lase suuskadel jahtuda ning viimaks harja nailonharjaga. Tippkiiruse jaoks kata Rex N-Kinetic fluorivaba vedelikuga.

Rex RG on kõige kiirem fluorivaba parafiin, mis eales tehtud! Uus võistlusparafiinide kuningas on valmis vallutama FIS MK võistlusi. RG-seeria on eelnevatest hooaegadest tuttava G-spreide seeria edasiarendus, mis mõeldud spetsiaalselt fluorivabadeks tipptasemel võistlusteks. Kõikides testides on RG näidanud paremaid tulemusi kui G-seeria. Rex N-Kinetic on mittemürgine, mustust tõrjuv ja ülikiire!

Ühikuhind: 997.50 eurot / kg.