Aitame valida!

Nõustame varustuse osas ja aitame valida sobiva toote! Kirjuta meili teel või Facebooki!

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

UUS! 4654 - Rex RG42 Roosa/Roheline sprei | +5...-20°C

Libisemismäärded » Fluorita parafiinid

  • 435 - Rex RG42 Roosa/Roheline sprei | +5...-20°C
    435 - Rex RG42 Roosa/Roheline sprei | +5...-20°C
Vana hind:47.95EUR
Hind:36.00EUR
Õhutemperatuurivahemikus +5…-20°C vanale jäisele lumele, kunstlumele.
-12...-20°C juures kõikidele lumetüüpidele (nagu rohelised parafiinid)
- HF võistlusparafiini fluorivaba alternatiiv
- tipptasemel võistlemiseks
- 150 ml pudelist jätkub kuni 30 paari määrimiseks
- kulumiskindlam kui tahked parafiinid (sh Rex Roheline)
- ei vaja kuumutamist ega kaapimist

Määrde iseloomustus: Kõige kõvem parafiin turul. Uuele ja vanale lumele mõõdukast külmast paukuva pakaseni, vanale kulutavale lumele olenemata temperatuurist. Ideaalne parafiin kunstlumest radadele! Kõvaduse tõttu väga vastupidav ja kulumiskindel. Püsib kaua suuskade all ning seetõttu hea valik ka soojemateks ilmadeks, kui sõita kulutaval rajal või pikka distantsi. Ideaalne aluskiht teistele parafiinidele, kuid töötab väga hästi ka põhimäärdena. Vali see parafiin vana, jäise ja/või kulutava lume, samuti kunstlume korral. Sobib ka uuele lumele, kui on külmem kui -12 kraadi. Väga hea valik ka mäesuuskadele ja lumelaudadele.

Rex RG on kõige kiirem fluorivaba parafiin, mis eales tehtud! Uus võistlusparafiinide kuningas on valmis vallutama FIS MK võistlusi. RG-seeria on eelnevatest hooaegadest tuttava G-spreide seeria edasiarendus, mis mõeldud spetsiaalselt fluorivabadeks tipptasemel võistlusteks. Kõikides testides on RG näidanud paremaid tulemusi kui G-seeria. Rex N-Kinetic on mittemürgine, mustust tõrjuv ja ülikiire! Nagu kõik Rexi vedelad määrded on ka need kõige rohkem määret sisaldavad tooted turul, mis ei vaja kuumutamist, et kaua kesta.

Spreide tutvustus: Revolutsioon suusamäärimises! Rex on teinud tahkest parafiinist sprei, mida saab kuumutamata suuskadele kanda ja see kestab suusarajal sama kaua. See on sama määre mis samanimeline tahke parafiin, kuid vedelas vormis. Nüüd on võimalik parafiiniga suuski töödelda neid kuumutamata, vajades vaid nailonharja. Testid näitavad, et see kestab sama kaua kui kuumutatav parafiin ja on vähemalt sama kiire. See on võimalik tänu viimase aja arendustegevusele lahustite vallas. Vedelad parafiinid ei ole mitte kuidagi kehvemad oma tahketest kaaslastest ja need on suusatamise Maailmakarika sarjas alalises kasutusel. Selliselt pealekantud parafiini võib katta teiste määretega nagu traditsioonilisi tahkeid parafiine.

Kasutamine: Loksuta spreipudelit korralikult. Pihusta väiksed surtsud ca 10 cm kauguselt suusa libisemisaladele. Aja pihustatud määre naturaalse korgi abil õrnalt laiali. Lase seista vähemalt 20 minutit, kuni määre on täielikult kuivanud, jättes suusapõhjale valkja kihi. Kuivamisaega saab lühendada korgiga hõõrudes või soojapuhuriga ettevaatlikult soojendades. Viimaks harja jäiga nailonharjaga põhi puhtaks. Ühest 150 ml pudelist saab määrida kuni 30 paari suuski (testitud 188 cm uisusuuskadega).

Vaata siit kasutamise õpetust Rexi YouTube videost:
- Rex HF spreide tutvustus ja kasutamine

Ühikuhind: 350.00 eurot / liiter.