Aitame valida!

Nõustame varustuse osas ja aitame valida sobiva toote! Kirjuta meili teel või Facebooki!

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

Kästle XP20 Classic Skin klassikasuusad, 204 cm, testipaar

Klassikasuusad

  • Kästle XP20 Classic Skin klassikasuusad, 204 cm
    Kästle XP20 Classic Skin klassikasuusad, 204 cm
Vana hind:399.00EUR
Hind:239.40EUR
Klassikasuusad ambitsioonikale harrastussuusatajale või maratoonarile. Skin-pidamisega mudel: pidamisalal on 100% mohäärist riba, mis paneb suusad kindlalt pidama määret vajamata. Maksimumpunktid xc-ski.de suusatestis suurte konkurentidega võrreldes! Mudel on hästi kontrollitav ja sobib hästi ka pikkadeks sõitudeks. Suuskadel on väga hea juhitavus ja libisemine. Põhjamaterjal on sama nagu tippmudelil. Süsiniktoestusega sisu, käsitsi tehtud võistluslihv, Hollowtech 2.0 tehnoloogia. Laius: 41-44-44 mm. Põhjamaterjal: World Cup Race Plus. Struktuur: UM1. Kaal: 560 g / 196 cm suusk. Konstruktsioon: Skin (+10 kuni -30 °C). Sideme kinnitus: NIS.

NB! Suuski tellides kirjuta palun tellimisvormi lisainfo lahtrisse oma kehakaal! Lisa ka oma pikkus ja hinnang sõidutehnika valdamisele. Selle alusel leiame sobiva paari. Kui tellid ka suusaklambrid, siis anna teada oma jalanumber. Selle järgi paneme klambrid suuskadele.

Mis on Kästle?

Lühidalt, Kästle on Austria kõrgema taseme suusabränd, üheaegselt nii vana kui uus, kuid igal juhul legendaarne. Esimesed Kästle suusad valmistas Anton Kästle juba 1924. aastal Hohenemsis Austrias. Kästle suuskadel on võidetud 132 olümpia- ja maailmakarika medalit. Olles vahepeal üllatuslikult turult kadunud, on nüüd Kästle väga tugevalt turule naasmas. Kõik Kästle suusad tehakse nende oma tehases kõrgeid kvaliteedinorme järgides. Kästle mäesuuski on toodetud nüüd juba kümmekond aastat. Eesti praegune parim mäesuusataja Tormis Laine sõidab just Kästle'tega! Murdmaasektorisse naasti alles 2019. Seega Kästle murdmaasuusad on väga värsked ja kõigil, kes julgevad uusi asju proovida, on selleks suurepärane võimalus. Kahetsema ei pea, Kästle suusad on juba Eesti oludeski korralikult proovile pandud ja testitulemused on väga positiivsed.