Suuskade ettetellimine

Kästle suuskade
tellimine kuni 22.03.2021


Kästle kataloog 2022
(eestikeelne, PDF, 14 MB)

Kästle tellimisleht
(Excel, xlsx)

Kästle tellimisleht
(PDF)

Kasuta võimalust, et saada endale sügiseks täpselt sobiv suusapaar väga hea hinnaga. Väike valik suuski tutvumiseks Nevene poes. Küsimuste korral palun võta ühendust.

E-poest tellimine

Kui e-poest tellides ei õnnestu ostu vormistada, siis palun saatke oma soovid e-kirja teel. Aitäh!

485 - Rex TK-50 fluoripulber | +5...0°C

Libisemismäärded » Võistluskatted » Fluoripulbrid

  • 485 - Rex TK-50 fluoripulber | +5...0°C
    485 - Rex TK-50 fluoripulber | +5...0°C
Vana hind:119.95EUR
Hind:95.00EUR
Õhutemperatuur +5...0°C, suureteraline märg lumi, määrdunud lumi. 30 grammi. TK-50 on mõeldud suureteralisele märjale lumele ehk kasutamiseks vanal lumel üle nulli temperatuuridel, sobib hästi ka kevadistele oludele. TK-50 on suusakoondiste seas tuntud juba pikka aega. Pulber on kulumiskindel, suurendab oluliselt kõrgfluoriparafiinide efekti ja hülgab mustust. Pulbri aluskihina kasuta Rex HF Kollast.

Sulata pulber väga kiiresti, kasutades maksimaalselt kuuma määrderauda (170-180°C). See pulber talub hästi kuumust, kuid ole ettevaatlik, et ei kõrvetaks suusapõhju! Pärast suusa jahtumist sikelda ja harja põhjalikult. Mida vesisem ja määrdunum on rada, seda rohkem kihte pulbrit. Pärast esmast kuumutamist lisa pisut pulbrit, tasanda see pulbriharjaga ning kuumuta kiirelt uuesti. Niimoodi saavutab parima vett ja mustust hülgava tulemuse.

Määrimisnäide: sulata puhtale põhjale kiht Rex HF Kollast (414), sikelda ülejääk soojalt, lase jahtuda, harja põhjalikult jäiga nailonharjaga ja seejärel jätka TK-50 pulbriga.

Ühikuhind: 3530.00 eurot / kg.