Nevene Suusalaadal

Nevene on müügitelgiga sellel laupäeval, 17. novembril Suurel Suusalaadal. Meie telk on liuvälja tagumises otsas. Otsi punaseid Rexi lippe!

485 - Rex TK-50 fluoripulber | +5...0°C

Libisemismäärded » Fluorikatted » Fluoripulbrid

  • 485 - Rex TK-50 fluoripulber | +5...0°C
    485 - Rex TK-50 fluoripulber | +5...0°C
Hind:105.90EUR
Õhutemperatuur +5...0°C, suureteraline märg lumi, määrdunud lumi. 30 grammi. TK-50 on mõeldud suureteralisele märjale lumele ehk kasutamiseks vanal lumel üle nulli temperatuuridel, sobib hästi ka kevadistele oludele. TK-50 on suusakoondiste seas tuntud juba pikka aega. Pulber on kulumiskindel, suurendab oluliselt kõrgfluoriparafiinide efekti ja hülgab mustust. Pulbri aluskihina kasuta Rex HF Kollast.

Sulata pulber väga kiiresti, kasutades maksimaalselt kuuma määrderauda (170-180°C). See pulber talub hästi kuumust, kuid ole ettevaatlik, et ei kõrvetaks suusapõhju! Pärast suusa jahtumist sikelda ja harja põhjalikult. Mida vesisem ja määrdunum on rada, seda rohkem kihte pulbrit. Pärast esmast kuumutamist lisa pisut pulbrit, tasanda see pulbriharjaga ning kuumuta kiirelt uuesti. Niimoodi saavutab parima vett ja mustust hülgava tulemuse.

Määrimisnäide: sulata puhtale põhjale kiht Rex HF Kollast (414), sikelda ülejääk soojalt, lase jahtuda, harja põhjalikult jäiga nailonharjaga ja seejärel jätka TK-50 pulbriga.

Ühikuhind: 3530.00 eurot / kg.