Iga rullsuusapaariga kaasa tasuta suusakepid

Nevene annab iga nevene.ee e-poest või Nevene Tartu poest ostetud rullsuusapaariga kaasa

TASUTA Rex Acadia suusakepid koos rullsuusatamiseks mõeldud asfaldiotsadega

koguväärtuses 74,85 eurot. Kepid saab kaasa IGA rullsuusamudeli ostmisel e-poes näidatud hinnaga. Muud täiendavad soodustused (sh püsikliendisoodustus) ja eripakkumised kampaania raames ei kehti.

Keppide saatmise täiendava kulu e-poest tellimisel tasub ostja. Teadmiseks, suusakepid pakiautomaati ei mahu ja neid saadame kas Omniva kulleriga koju/tööle või Cargobusiga nende bussijaamades asuvatesse esindustesse. Teine võimalus on saada kaup kätte Tartust Nevene poest selle lahtioleku aegadel.

Suusakepid on saadaval pikkustes 140 kuni 170 viiesentimeetriste vahedega (140, 145, 150, 155, 160, 165 ja 170 cm). E-poest ostes ei pea suusakeppe eraldi ostukorvi lisama, kuid tellimuse vormistamisel tuleb kommentaari lahtrisse kirjutada, millises pikkuses keppe soovitakse. Uisutehnika jaoks leitakse sobiv pikkus, korrutades oma pikkuse 0,9-ga, klassika jaoks korrutatakse oma pikkus 0,85-ga. Saadud väärtus ümardatakse lähema pakutava kepipikkuseni.

Suusakeppidega on lahtiselt kaasas rullsuusatamiseks mõeldud asfaldiotsad. Paigaldame asfaldiotsad ainult siis, kui ostja selleks eelnevalt soovi avaldab. Paigaldus on tasuta.

Nevenel on õigus kampaania kehtivust ja tingimusi muuta ning kampaania igal ajal lõpetada. Kui soovitud pikkuses kepid on otsas, siis võib Nevene pakkuda alternatiivset mudelit.

Küsimuste korral palun kindlasti ühendust võtta.